Çfarë po ndodh? Të shtëna me armë në mes të qytetit, raportohet se…

Foto ilustruese

Të shtëna me armë në shëtitoren e Lushnjës,

Dy të rinj mësohet se janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe më pas kanë filluar të përdorin armët e zjarrit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes në një zonë të populluar të qytetit.

LEXO EDHE  Pas dorëheqjes së Haradinajt, të gjithë presin vendimin e presidentit Thaçi

Nga informacionet paraprake raportohet se nuk ka të plagosur.

Konflikti dyshohet se ka ndodhur pas prishjesh se pazareve të drogës.