Merr fund pritja, mesfushorit të Partizanit i vjen ftesa për në Kombëtare

Më në fund erdhi ftesa nga Kombëtarja për Bruno Telushin, mesfushorin e Partizanit. Pas Trashit tashmë janë dy lojtarët e të kuqve, që kanë marrë ftesë nga trajneri Edi Reja.

telushi

“Supersport” raporton se trajneri italian ka çuar ftesën pranë klubit të kuq për Trashin dhe Telushin.

LEXO EDHE  Baloteli kthehet në Itali, zbulohet skuadra e re

Edi Reja ende nuk e ka shpallur listën zyrtare për ndeshjet e rradhës , por emrat e të grumbulluarve dalin një e nga një.

Telushi bëri një sezon të mirë me fanellën e Partizanit, duke u shpallur kampion dhe kishte një rol kryesor në skuadrën e Gegës.