“Si hormonet e burrit të gruas së Ramës”/ Kaubojsi video me luleshtrydhe, ironizon Çuçin

Eduard Ndocaj, kandidati i pavarur për bashkinë Lezhë, ka ironizuar së fundmi Blendi Çuçin, ministrin e Bujqësisë teksa ha luleshtrydhe.

Ai e ka quajtur Çuçin burrin e gruas së kryeministrit Edi Rama. Në videon e mëposhtme ai shprehet se  meqë ministri thotë se nuk kanë hormone luleshtrydhe do t’i hajë ato.

“Ju e dini problemin e këtyre me hormoneve. Çuçi nuk e dini ju a e njihni Çuçin, është burri i gruas së Edi Ramës. Çuçi thotë që këto nuk kanë hormone. Po e bëj provën se edhe Çuçi ka ngrënë, kur ka ngrënë dhe ai, ka kaluar javën dhe nuk ka vdekur. Është bërë luleshtrydhja sa një domate”, është shprehur Eduard Ndocaj.

LEXO EDHE  Rama: Reformën Zgjedhore nuk e donim ne, por na ngeli ‘peshqesh’

“Ju e dini problemin e këtyre me hormoneve. Çuçi nuk e dini ju a e njihni Çuçin, është burri i gruas së Edi Ramës. Çuçi thotë që këto nuk kanë hormone. Po e bëj provën se edhe Çuçi ka ngrënë, kur ka ngrënë dhe ai, ka kaluar javën dhe nuk ka vdekur. Është bërë luleshtrydhja sa një domate”, është shprehur Eduard Ndocaj.