“Jeni falsë, pa zemër, me dy fytyra”/ Kejvina Kthella e revoltuar, por për kë?

Ish-velina e Xing-ut, Kejvina Kthella  me sa duket qenka mërzitur shumë dhe  ka nxjerrë disa postime thumbuese të njëpasnjëshme në profilin e saj në Instagram.

“E bukura është se jeni të gjithë ajo çfarë kritikoni”- shkruan Kejvina në InstaStory, por nuk e lë me aq. Ajo ka bërë disa postime të radhës:

LEXO EDHE  Reagon ashpër Marina Vjollca: Po na i vrasin vajzat për së gjalli…

“Jëni falsë, shkatërrimtarë pa zë, shtireni sikur mendoni por jeni bisha pa zemër”.

Gjithashtu ish-velina ka ndarë edhe një foto ku ilustrohet njeriu me dy fytyra. Nuk e dimë nëse Kejvina është zhgënjyer nga shoqëria apo mos vallë të gjitha këto i adresohen programit, prej të cilit u largua disa muaj më parë.