Ja si quhet celulari 7000 eurosh i Gjuzit që nuk përgjohet dot

Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin Opinion na ka prezantuar celularin e tij i cili kushton jo më pak se 7000 euro.

Por si quhet telefoni i tij?

Ai është i markës Vertu, një kompani që prodhon telefon luksoz dhe shumë të fortë.

LEXO EDHE  Manjaku i nxjerr organin gjenital te liqeni në Tiranë, vajza e denoncon me video

Gjuzi u shpreh se celulari nuk është i tij, por i partisë konservatore. Këto telefona gjithashtu janë të njohur pasi është shumë e vështirë që të përgjohen.