FOTO/ Rrjeti masakron Bochard, shpërthejnë memet

Pasi i shpetoi nje vdekjeje te sigurte shefi i OSBE i ka çliruar muskujt e tendosur te rrjteve sociale duke u bere mjet gallate

MOSMIRNJOHJA e ka emrin SHQIPTAR.
Ne grafike Berni trishtohet per ate qe i ndodhi dje poshte shtepise se tij….dhe jepet pas pijes….

O BERNDIIIIIIIIIIIIIIIIII !
Kjo eshte nje grafike paralajmerim per te gjithe nderkombetaret ….Per te qene me te kujdesshem ne deklaratat e tyre, sepse populli shqiptar me gjithe nenshtrimin e madh qe ka treguar, po shpertheu te gjen belaja….Nuk ka me te ndyre se shqiptaret kur shperthejne !!!!!

LEXO EDHE  Tenderat e dyshimtë të Veliajt, Open Data zbulon parregullsitë te 610 procedura