“Paratë i kam marrë…’/ Loredana thyen heshtjen: Me vullnetin e palës tjetër…

Lajmi se Loredana ka mashtruar çiftin zviceran është një ndër temat më të diskutuara për momentin në Kosovë e Shqipëri. Momentalisht, Loredana dhe Mozzik bashkë me avokatët janë në një konferencë për shtyp, live, në një prej hoteleve të Prishtinës.

Deklarata e Loredanës:

Në bazë të mediave cka kam lexuar, do sene janë ndryshe, por për mu çka është me rëndësi me ditë ju, shteti shqiptar, gjerman, prej asnjë personi nuk janë marrë paret me mashtrime. Paret janë marrë me vullnet të palës tjetër. Ajo e ka pranu dhe e ka bo me plot dëshirën e saj.

Ky sen ka fillu në 2016-tën. Në 2018-tën, Zefi janë në këtë punë brenda, më kanë tregu që në 2018-tën është mundësia me mbyllë këtë rast. Unë nuk e di çka kanë bo këta persona mes vete, pse nuk është mbyll ky rast. Në 2018-tën kur e kam marr vesh kam qenë në gjendje me i ndihmu, palës time, familjes që është mbi të gjitha. Nuk më interesojnë mediat, muzika, kurgjo kur është pyetja familja ime.

 

LEXO EDHE  Artistja proteston e zhveshur për masat e ekzagjeruara qeveritare të koronavirusit