‘Ike u bëre ëngjëll, s’të pa nëna me vello”/ Të afërmit e efektives mesazhe prekëse në rrjetet sociale

Një sërë mesazhesh prekëse dhe të ndjera janë publikuar sot gjatë gjithë ditës pas ljamit të hidhur për ndarjen nga jeta të një prej efektiveve më të reja në rradhët e FA.

Miq dhe familjarë i shkruajnë 32-vjeçares tek profil në Facebook, ku nuk mungojnë shprehjet e dhimbjes.

“Qofsh e xhenetit shoqe,”-shkruan një nga të afërmit.

“… jam e sigurt qe tashme je engjell, sepse e tille ishe dhe mbi toke prandaj ndoshta i gezoheshe kaq shume jetes! Ngushellime asaj nene qe ste pa me vello te bardhe e te gjith familjareve te tu! Do te te kujtoj gjithmone ashtu plot jete e gjalleri/Xipja Hasanaj”-shkruan një tjetër.

FOTO/ Kush është vajza nga Tropoja që humbi jetën në misionin e NATO-s

LEXO EDHE  Ardi Veliu ‘shkund’ strukturat në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit (EMRI)