Vizat/ Ngjela sulmon Ramën: Jep dorëheqjen, mos vish çitanjet dhe …

Spartak Ngjela, duke folur në studion e Open të Eni Vasilit në lidhje me vendimin e Parlamentit të Holandës për rikthimin e vizave ne Shqipërinë, deklaroi se kryeministri shqiptar duhet të jepte dorëheqjen.

“Kryeministri shqiptar duhet të ngrinte çadrën para Parlamentit holandez për të bindur deputetët holandezë.

LEXO EDHE  I humbur mes detit/ 5 vjeçarin e kishte pickuar një peshk, vrojtuesi i plazhit apel prindërve (EMRI+FOTO)

Vendimin e ka marrë Parlamenti i Holandës që është hapur kundër qeverisë shqiptare.

Sot edhe Moska e Beogradi po veprojnë kundër qeverisë shqiptare ndërkohë që kryeministri nuk ka punuar asgjë por vesh çitjane dhe shkon tek Erdogani”, tha Ngjela.