Tragjedia e Parisit, tragjkomedi për shqiptarët/ Rrjeti shpërthen me ironinë ndaj politikanëve

Sipas aktivistit Genc Sekjo, kryeministrit Rama i vjen keq për Katedralen në Paris ndërsa për teatrin Kombëtar, i cili është një monument historik për Shqipërinë, dhe që ai po e prish me duart e veta, jo.

LEXO EDHE  OJQ për Gratë/ Skandali “i heshtuar” në Delegacionin e BE, “zhduken” 140 mijë euro

Faqja Brryli Broadway gjithashtu ka hequr paralelizma midis aktualitetit politik në Shqipëri dhe ngjarjes së ndodhur në Paris.Loading...
Loading...