Video/ Skënderbeu kalon në avantazh përballë Kastriotit

Skënderbeu ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillohet në Korçë për javën e 29-të të Superligës Shqiptare.

Skënderbeu gjeti golin në minutën e ’14 me anë të Gjergji Muzakës. Pas një kombinimi të bukur mes Pervan dhe Bregut, ky i fundit servir për Muzakën, i cili lëviz bukur pas shpinës së mbrojtësve kundështarë dhe gjen rrugën e rrjetës.

LEXO EDHE  Kaos me Europën, KAS mban në ajër Skënderbeun
Loading...

 

Loading...
Loading...