Bojatisja e Ministrisë së Brendshme/ Rama dhe Çubardhi akuza Bashës: Na nxiu në sytë e …

Kryeministri Edi Rama dhe Çubardhi i tij në krye të Ministrisë së Brendshme kanë reaguar lidhur me bojatisjen nga protestuesit të godinës që drejtohet nga sandër Lleshi.

Protestuesit hodhën bojë në zezë në muret dhe dyert e godinës, ndërsa Rama në një postim në rrjet shkruan “gati për eksport nëpër botë, produkti më i ri për nxirjen e Shqipërisë”.

LEXO EDHE  Gallata në Kuvend/ Rama lexon mesazhin e demokratit, Ruçi bën sikur i pret fjalën

Ndërkohë, me një shënim Lleshaj shkruan “modeli i sjelljes politike të Lulzim Bashës ndaj Ministrisë së Brendshme të Shqipërisë, të cilën dikur e ka turpëruar si kreu saj dhe sot mundohet të njollosë me mjetet e tij”.
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here