PD merr vendimin/ Ja kur do të jetë protesta Kombëtare ….

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka mbledhur pasditen e sotme, Kolegjin e Kryetarëve, ku kanë diskutuar për aksionet e ardhshme të PD-së dhe opozitës së bashkuar.

Sipas raportimeve më të fundit nga selia e PD-së, gjatë mbledhjes është vendosur që protesta e madhe të zhvillohet më 13 prill, ndërkohë do të ketë protesta sa herë të mblidhet parlamenti në seancë plenare.

LEXO EDHE  Drejtuesit e opozitës duhet të bëhen udhëheqës të njerëzve
Loading...

Protesta e fundit e opozitës së bashkuar, por pa Bashën, u zhvillua të enjten para Kuvendit ndërsa mbahej seanca plenare.

 

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here