74-vjeçari shqiptar martohet me 21 vjeçaren serbe/ Bëjmë s*ks çdo ditë dhe duam …

Pic shows: Milijana said that she likes older guys SERBIA: This stunning 21-year-old brunette says she has sex with her 74-year-old fiance every day - and that he never needs Viagra.

Një 21-vjeçare serbe ka treguar për mediat për marrëdhënien e saj me të fejuarin me të cilin ka shumë vite diferencë.

Milijana Bogdanović ka lidhur jetën e saj me një 74-vjeçar dhe thotë se pavarësisht diferencës moshore, janë të lumtur dhe kanë edhe një jetë të shëndetshme seksuale.

Loading...

Milijana dhe  Milojko thonë që fqinjët e tyre në Serbinë lindore janë të shokuar nga marrëdhënia e tyre, por shton se rëndësi ka që ajo vetë është e lumtur me të fejuarin.

LEXO EDHE  Keni flokë që nuk ju rritej?!/ Ja çfarë duhet të bëni

Dyshja madje planifikojnë të krijojnë edhe një familje.

74-vjeçari iu nënshtrua një operacioni në zemër në dhjetor, por Milijana thotë se kjo nuk ka ndikuar në marrëdhëniet e tyre.

Ajo u shpreh:

Bëjmë seks pothuajse çdo ditë, nuk e kuptoj se çfarë ka të çuditshme këtu. Por, qëkur Milojko iu nënshtrua operacionit në zemër, më është dashur ta toleroj pak..”Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here