Sot personazhe kyç të politikës, si ishin më parë Majko, Meta, Kryemadhi dhe Braçe (VIDEO)

Sot FRESSH për shumë prej të rinjve mund të simbolizohet me Jolezën apo mikeshat e saj që daljet më të shpeshta i kanë pasur në fushata ose në ekranet e TV duke ‘shitur mend’.

Por, në fakt historia e Partisë Socialiste për hir të së vërtetës ka shumë pak ngjashmëri me të rinjtë e kësaj partie që tani aspirojnë për një karrierrë politike.

LEXO EDHE  Shpërthen ish-deputeti i PS: Nuk jam babai i Ramës unë ...
Loading...

Sic duket edhe në pamjet e siguruara në videon e mëposhtme, Braç, Kryemadhi, Majko dhe Ilir Meta kanë qenë pjesë e rëndësishme e të rinjve socialistë në atë periudhë, me ndryshim se pamja e tyre ka evoluar shumë.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here