Skedina e ditës/ Ja ndeshjet që ju bëjnë me para

Ndonëse llotot janë mbyllur, akoma mund të vendosni tek kompanitë e huaja dhe ka shumë persona që vazhdojnë të vendosit.

Loading...

Teksa në Kosovë dhe Maqedoni nuk janë mbyllur akoma.

Këto janë ndeshjet për sot, nga ekspertët britanik.

LEXO EDHE  Epike/ Korçari më i famshëm në Shqipëri tallet keq: Ja çfarë ndodh kur jam në një mëndje me të gjatin ...


Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here