Berisha mbërrin mes turmës së protestuesëve

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo I është bashkuar turmës së protestuesëve.

Ai është pritur me brohorima dhe entuziazëm ndërkohë që edhe ai vetë ka ndaluar mes disa njerëzve për ti përshëndetur.
Mësohet se pak më parë ka mbërritur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

LEXO EDHE  A do bëhet PD pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit? Ja 3 propozimet e Bashës...
Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here