VIDEO-IRONI/ Qeshni me lot! Braçe-Ramës: Ti meriton të qeverisësh i vetëm

Faqja satirike ‘NGOP’ këtë herë ka zgjedhur të ironizojë dy personazhe të politikës shqiptare, kryeministrin Edi Rama dhe zv.kryeministrin Erjon Braçe.

Siç shihet edhe në video (dublimi), zv.kryeministri i propozon kryeministrit Rama që edhe socialistët të djegin mandatet si PD, dhe ai të qeverisë i vetëm njëlloj si Enver Hoxha.

LEXO EDHE  Fundi i pushtetit të lig dhe analfabetit politik/ Pas protestës së opozitës “shpërthen” ish-ministri i Ramës…

https://www.facebook.com/ArgjiroLajm.net/videos/504577983279620/?v=504577983279620