Ramës i ka hyrë frika në palcë/ Ja ku do arratiset në 16 Mars

Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara selisë së qeverisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit.

Kryeministri nuk sërish nuk do të jetë në Tiranë atë ditë.

LEXO EDHE  Debati/ Paloka: Braçe, kone e Ramës. Thërret në ndihmë 21 janarin për …

Rama do të nisë nesër një vizitë dy ditore në qarkun e Beratit, në kuadër të turit ‘Bashkia që Duam’, ku pritet të prezantojë edhe kandidatin e PS-së për këtë bashki, Ervin Demo, ish-zv.ministrin e Arsimit të dorëhequr për shkak të doktoraturës plagjaturë. /Lapsi.al.