Foto/ Seti i ri fotografik i Aurela Hoxhës iu lë pa fjalë

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më seksi të Instagramit.

Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e mediave rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë, ku na shfaqet si engjëjt e “Victoria’s Secret”.

LEXO EDHE  E la shtatzënë dhe në publik e ... Fjolla Morina shpërthen ndaj ish-të dashurit: Ai është një copë ****