Del grafiku i të dashurave, ja kush është don zhuani i Hollywood-it

Leonardo Di Caprio njihet si ‘Don Zhuani’ i Hollywood. Dhe së fundmi është publikuar një grafik i të dashurave që ka pasur aktori i famshëm, Leonardo Di Caprio, ku del si ‘Don Zhuani’ i Hollywood-it.

Sipas të dhënave ylli kinematografisë botëtore pëlqen të lidhet me vajza të reja.
44-vjeçari nuk ka pasur kurrë në krah një grua mbi moshën 25 vjeçare.
TrustLittleBrother krijoi një grafik për të treguar moshat e grave me të cilat ka qenë i lidhur DiCaprio, si edhe moshën mesatare të tyre 22.9 vjeç.
Aktoria aktualisht është në një lidhje me 21-vjeçaren Camila Morrone.

LEXO EDHE  “S’je veshur një herë si njeri tani po mbulosh…”/Këngëtarja vesh shami, ndjekësit e 'masakrojnë' në rrjetet sociale