Një ndër femrat më të pasura në botë, sot ‘kënaqet’ vetëm me një tufë me lule

Edhe pse konsiderohet si një nga femrat më të pasura, e të përkëdhelura nga fati, vajza e presidentit të SHBA, Ivanka Trump sot është treguar më modeste se kurrë.

Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë veshjen e duhur për çdo eveniment, madje edhe në ditët e thjeshta për në punë di shumë mirë ta shfaqë sharmin e saj shkruan Albeu.com.

LEXO EDHE  Kendall Jenner del lakuriq (Foto +18)

Dita e sotme në të gjithë botën konsiderohet si dita e dashurisë dhe Ivankën e ka suprizuar i shoqi.
Ai i ka dhuruar një tufë madhështore me lule, të cilën Ivanka e ka publikuar në Instagram.