Demi Rose thyen rrjetin, ja si vishet për Shën Valentin

Demi Rose thyen rrjetin para Shën Valentinit.

Loading...

Bukuroshja britanike, e cila sapo është kthyer nga pushimet e saj në Tajlandë është bërë gati për ta festuar festën e të dashuruarve.

Ajo ka festuar një fotografi në Instagram ku duket e veshur në të brendshme.

LEXO EDHE  Reperi shqiptar ndihet keq në skenë dhe ...

E ajo duket e bukur, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Image

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here