FOTO/ Plas “sherri” në shtëpinë Eni Koçit, prindërit janë kundër lidhjes me këngëtarin e divorcuar

Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë një lidhje në muajin dhjetor por ky pranim publik i historisë së tyre të dashurisë duket se nuk është pritur aspak mirë nga familja e 22-vjeçares.

Loading...

Burime të Panorama Plus pranë çiftit, thonë se shkak për këtë krizë dhe mosdakortësi është bërë e shkuara e Gencit, i cili, përveç faktit që është 15 vite më i madh se Eni, ka pasur një martesë që ka përfunduar me divorc, nga e cila ka një djalë të quajtur Gjin, për të cilin kujdeset këngëtari.

I gjithë ky ngërç në familjen e Enit për pranimin e lidhjes ka ndodhur pikërisht këto katër javë, që nga deklarimi i lidhjes së çiftit për festa, shkruan Panorama Plus.

LEXO EDHE  Ilir Shaqiri publikon foton e vajzës/ Por Klaudia Pepa s’i ka mirë punët me veprimin që beri...

Pak ditë më parë Greta Koçi iu përgjigj ndjekësve të saj në Instagaram lidhur me marrëdhënien e saj me kunatin, Gencin duke pohuar se ‘marrëdhënia mes tyre momentalisht është në krizë”.

Ndonëse e ftuar në një emision së fundmi, këngëtarja Greta Koçi- njëkohësisht motra e madhe e Enit- ka thënë se familja e saj shkon shumë mirë dhe ka një marrëdhënie të mrekullueshme me dhëndrin nga Kosova.

Ndonëse zërat në media thonë të kundërtën.

 

 



Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here