Parashikimi i motit, 12 shkurt 2019

Dita e sotme do të mbetet nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme, duke sjellë vranësira dhe shira në të gjithë territorin e vendit.

Pjesa e dytë e ditës do të sjellë përmirësim gradual të motit, duke rikthyer kthjellimet në veri dhe në zonat qendrore të Shqipërisë. Zonat jugore do të mbeten me reshje të izoluara shiu dhe bore.

LEXO EDHE  Përdhunimi i minorenes, deputeti: Të rikthehet dënimi me vdekje

Temperaturat e ajrit ulen ndjeshëm në të dy vlerat ditore, duke luhatur nga -4 gradë celsius deri në 13 gradë celsius.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here