FSHF shpërblen arbitrin me Skënderbeu-Laçi

Skënderbeu-Laçi do të jetë sfida përmbyllse e javës së 21-të të Kategorisë Superiore. Kjo përballje do të zhvillohet në orën 18:00 në qytetin e Korçës, ndërkohë që mësohet se ky takim i është besuar gjyqtarit Olsi Sokoli, i cili u komentua gjatë së fundmi për golin me roveshatë që i anuloi mbrojtësit të Flamurtarit, Artim Pollozhanit, duke tërbuar vlonjatët. 

LEXO EDHE  VIDEO/ Ndërpritet ndeshja Laçi – Skënderbeu, tifozi gjuan me shishe mbrojtësin korçar
Loading...

Ndërkohë FSHF ka vendosur ta shpërblejë, duke i besuar sfidën e sotme, pavarësisht polemikave. Ndihmësa të Sokolit në përballjen e sotme do jenë asistentët Nertil Bregasit dhe Astrit Mahmuti.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here