(FOTO) Zjarr në Belgjik, humbin jetën 2 shqiptarë

Një banesë është përfshirë nga flakët gjatë mëngjesit të së premtes ku kanë humbur jetën dy shqiptarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte.

Nga burimet paraprake mësohet se shqiptarët që kanë hubur jetën janë dy të rinjë, Pelivan Hysaj nga Berati dhe Venedik Pirushi, 23 vjec. /Boldnews.al/

LEXO EDHE  3 kushtet e opozitës për të hyrë në zgjedhje/ Ish-deputeti paralajmëron: Ramës i është ngushtuar…
Loading...

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here