Mori më qafë amabasadorin amerikan/ Aktorja shqiptare tregon sekretin e të qenit seksi

Olta Gixhari është një nga aktoret shqiptare në radhët e atyre që cilësohen si më seksi.Dhe për shkak të kësaj jo rralllë herë është bërë object bisede apo debate. Ajo ishte bukuroshja për të cilën edhe të huajt, si diplomat nuk kanë guxuar të kthejnë kokën mënjan për të parë hiret e saj.

Olta në e “E diellë ka rrëfyer se në fakt ajo ka qenë si një cun haram. Por kur e fitoi ajo gjithë këtë feminilitet.‘Unë jam bërë femër nga pamja në vit të parë, vit të dytë gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht. Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë’, tregoi Olta.

LEXO EDHE  Çiljeta Xhilaga i bashkohet protestës: Gratë janë më të fuqishmet në botë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here