Persona të armatosur sulmojnë bankën, ja çfarë grabisin…

Katër persona të armatosur dhe të maskuar sulmuan një bankë të nivelit të dytë, nga ku grabitën një bankomat.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Megaras (Greqi), ndërsa policia ka nisur hetimet.

Personat e armatosur sulmuan derën e bankës me një makinë dhe më pas kanë përdorur një tjetër automjet për tu larguar bashkë me ATM.

LEXO EDHE  Basha: Sapo të vijmë në qeveri do të heq imunitetin për kryeministrin

Nuk dihet ende shuma e parave të grabitura, por policia po mundohet të zbulojë autorët referuar kamerave të sigurisë dhe gjurmëve të mundshme në automjetin që grabitësit e kanë lënë para bankës.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here