E martë, Tetor 26, 2021
Etiketimet Grabitje

Etiketim: Grabitje

VIDEO/ Me pishinë kalçeto dhe bar-kafe, pamjet e vilës superluksoze që...

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Nikël, ku biznesmeni Nazmi Çangu u grabit dhe u dhunua nga 10 persona të...

I maskuar grabiti biznesin në Patos, arrestohet 26-vjeçari/ Detajet

Policia e Fierit arrestoi një 26-vjeçar , i cili dyshohet si autor i grabitjes së një shume parash në një biznes në Patos. Policia bën...

Grabisnin kishat e fshatrave të Korçës, procedohen penalisht dy të mitur

Dy adoleshentë janë proceduar penalisht nga Policia e Korçës, pasi akuzohen se kanë kryer veprën penale “Vjedhja” e kryer në bashkëpunim. A.S., 17 vjeç, i...

Grabitën 60 mijë euro bakër e çelik, arrestohen dy shqiptarët në...

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi se akuzohen se kanë tentuar të vjedhin disa materiale me vlerë rreth 60 mijë euro. Mësohet se...

Grabitje si nëpër filma në Angli, autorët kërcënojnë me hanxhar punëtorin

Një grabitje ka ndodhur në Angli, fatmirësisht pa viktima. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se dy burra me një hanxhar në dorë kanë grabitur një dyqan,...

VIDEO/ Me maskë anticovid dhe një grua “mburojë”, si u grabit...

Autoritetet greke janë ende në kërkim të dy autorëve të cilët grabitën bankën në qendër të Athinës ditën e djeshme (14 shtator) dhe u...

Video/ Dy persona të armatosur futen në lokal dhe terrorizojnë klientët

Një kafene në Los Angeles është grabitur nga disa persona, në një kohë kur godina ishte e frekuentuar nga klientë. Incidenti ndodhi në qarkun Fairfax...

Grabitje spektakolare në zemër të Parisit, banda e hajdutëve marrin bizhuteri...

Një bandë grabitësish, dy prej të cilëve u arrestuan nga policia, grabitën të Martën, 6 shtator, argjendarinë "Bulgari" në Place Vendome, në sallonin elegant...

Grabitja e “Audit”, zbardhet dëshmia e shoferit

Zbardhen të tjera detaje nga grabitja e një makine mbrëmjen e së dielës në aksin rrugor Lezhë-Milot. Sipas burimeve policore, gjashtë persona të armatosur me...

Me kallashnikov dhe automjete me fenelina policie, grabitësit i marrin Audi-n...

Gjashtë persona të armatosur me kallashnikov, që lëvizmin me dy automjete, njëra prej të cilave e pajisur me fenolinë policie, kanë grabitur një shtetas...

Si u maskuan tre të rinjtë për të kryer grabitje me...

Këto janë fotografitë e tre hajdutëve të maskuar si shpërndarës picash. Njëri prej tyre me kasketë në kokë dhe me picë pikante ndiqet nga...

Detajet/ Si u grabit bizhuteria, autorët me maska anticovid, syze e...

Detaje të reja janë zbuluar nga grabitja e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku dy persona kanë arritur të marrin një sasi të...

Grabitja e argjendarisë, policia jep detaje: Janë 2 autorë, ishin të...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me grabitjen me armë që ndodhi në një argjendari në Gjirokastër. Sipas Policisë, janë dy autorë të dyshuar...