Moti 7 shkurt, ulje temperaturash dhe…

Gjatë ditës së sotme pritet një mot i kthjellët, me vranësira kalimtare. Temperaturat do të jenë të ulëta, kjo për shkak të masave ajrore të ftohta. Temperaturat do të luhaten nga 3 në 15 gradë.

LEXO EDHE  Grafiku/ Vdekshmëria shtesë u ul ndjeshëm në BE, në Shqipëri arriti rekord

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here