LAJM I FUNDIT/ KPK, konfirmon Kreun e Gjykatës Administrative Tiranë (VIDEO)

KPK ka shpallur ditën e sotme vendimin lidhur me konfirmimin ose jo të kreu të Gjykatës Administrative Tiranë, zotin Oriol Roshi.

Trupi gjykues përbëhej nga Genta Tafa Bungo, Lulzim Hamitaj dhe Valbona Sanxhaktari. Komisioni vendosi që zoti Roshi të kalojë Vetting-un duke justifikuar të gjithë pasuritë dhe kriteret e vendosura. /Boldnews.al/

Konfirmohet në detyrë kreu i Administratives, Eriol Roshi

Konfirmohet në detyrë kreu i Administratives, Eriol RoshiPër më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-administratives-eriol-roshi

Gepostet von Ora News am Donnerstag, 7. Februar 2019

LEXO EDHE  Shqiptari kapet me 17 kg kokainë pas aksidentit


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here