“Thash PO!” Këngëtarja shqiptare do të martohet së shpejti, por kush është partneri?

Këngëtarja Nga  Kosova Morena Taraku së fundmi neë llogarin e saj në Istagram ka hedhur një imazh ku shfaqet me një unazë me diamant në gishtin e fejesës. Për të na bërë të dyshojmë edhe më shumë Morena shkruan përbri fotos “Thash po” të shoqëruar me një emoji, që të jep ndjesinë e të qenit e dashuruar.

Për momentin nuk kemi ndonjë informacion se Morena Taraku ishte në një lidhje dashurie dhe  kështu që mbetëm të habitur nga postimi i fundit i saj.

Ndërsa duket se ajo është nisur për një udhëtim, Morena nuk ka vendosur që të tregojë më shumë detaje për momentin.

LEXO EDHE  ‘Më kanë ofruar para në këmbim të s*ksit’/ Kejvina Kthjella flet për ofertat që i kanë bërë dhe çfarë urren më shumë

Lidhja e saj më e bujshme ishte me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, me të cilin u nda në qershor të vitit të kaluar. Ndarja e tyre nuk ishte aspak me konsensus, pasi dyshja vazhdoi të bënte deklarata provokuese për njëri-tjetrin edhe për disa muaj më vonë.

Ndërsa e pyetur kohë më parë sesi dukej për të mashkulli perfekt, Morena u shpreh se “nuk ekziston”.

Ndoshta Morena ka vendosur që të provokojë ndjekësit e saj me postimin e fundit dhe unaza nuk i përket saj ose është një dhuratë që ia ka bërë vetes. Të vërtetën e di vetëm këngëtarja për momentin!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here