Reagimi/ Rama ka ngritur thjesht një fasadë mashtruese

Arben Ristani, ish-Sekretar i Përgjithshëm në PD, përmes një postimi në rrjetet sociale, e cilëson qeverisjen e Edi Ramës si fasadë.

Ristani shprehet se shteti i Ramës është vetëm druri për fukarain dhe ccdo gjë tjetër është katrahur.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Rama: I kemi marrë masat

“Ka 6 vite që Rama këmbëngul se aritja e tij më e madhe është se ka bërë shtet, por si për ccdo gjë tjetër, edhe këtu kemi të bëjmë thjesht me fasadë mashtruese”, shkruan Ristani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here