FOTO/ Pamje fantastike… edhe nga Barcelona

Laura Cremaschi një “showgirl” e famshme italiane, ditët e fundit të këtij viti po i kalon në Barcelonë.

Në Instagram, modelja ka postuar disa foto me pamje nga lart të qytetit katalanas, por ku vetë ka pozuar me bikini, duke e bërë shumë të vështirë të fokusohesh te qyteti.

LEXO EDHE  Vogëlushja e filmit që përloti mbarë botën tregon mendimin që ka për Tunën dhe Ylli Limanin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here