Akuzohen për vrasje, kapet dy shqiptarët e shumëkërkuar

Dy shtetas shqiptarë, të shpallur në kërkim për vrasje janë kapur nga policia greke për llogari të Interpol Tiranës në Greqi.

“Greqi, kapen dy te kerkuar nga Interpol Tirana per vrasje.

Ne dt.11.12.2018, nga policia e Peristerit eshte kapur nje shtetas shqiptar, 53-vjec, i kerkuar nga Interpol Tirana per “vrasje ne bashkepunim”.

LEXO EDHE  Vrasësi me pagesë i Elbasanit ithtar i flaktë i Rilindjes (Foto)

Nga policia e Athines u kap nje shqiptar, 52-vjec, i kerkuar nga Interpol Tirana per “vrasje me paramendim” dhe “armembajtje pa leje”. Ky i fundit i paraqiti policise nje pasaporte te false”, njofton policia.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here