FOTO/ Alban Dudushi i paguar nga Rama, sot kërkon të bëjë ndërmjetësin

Gazetari Alban Dudushi një ditë më parë lajmëroi se kishte hapur emisionin e tij ‘Top Show’ për një bashkëbisedim mes studentëve dhe Edi Ramës.

Por pse erdhi ky lajmërim i Dudushit?

Përveç faktit se Top Channel është një televizion i kapur, vetë gazetari Alban Dudushi paguhet çdo muaj nga Edi Rama.

LEXO EDHE  Mini-Shengen me minifund

Ai është anëtar i bordit të AMSHC-së, një drejtori e krijuar nga shtetit për të mbështetur shoqërinë civile.

Këtu Dudushi është anëtar i bordit, bashkë me Endri Fugën.

E sot gazetari Alban Dudushi, duket se po kërkon ti kthejë nderin Edi Ramës.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here