Strazimiri i kthehet Ramës: Ki frikë studentët, jo ‘koburen’ time

Pas ironive të kryeministrit Edi Rama në drejtim të deputetit të PD-së Gent Strazimiri, vjen reagimi nga ky i fundit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa i shkruan Ramës se nuk do të shpëtojë dot as videot e “fuqisë” që prodhon nga zyra e blinduar. Ai shtoi se Rama duhet të ketë frikë studentët, dhe jo ‘koburen e tij’.

REAGIMI I STRAZIMIRIT
Me PD mbase nuk janë të gjithë, por e sigurt është se të gjithë janë kundër teje, “pa dallim feje, krahine e ideje”!
Janë të vjedhurit prej teje, të mashtruarit prej teje, të zbuarit nga Atdheu prej teje, të përbuzurit prej teje, të tallurit prej teje!
Janë ata që prej 5 vitesh u thua T.Q.R., që sot po të kthjenë xhevapin: R.K.T.K!
Dridhu prej tyre, se nuk të shpëtojnë dot as videot e “fuqisë” që prodhon nga zyra e blinduar e as kraharori yt azmatik që nxjerr nga këmisha e zbërthyer për …disinvolturë 🤧!!!!
Ata ki frikë!
Ata e jo “koburen” time, se unë nuk e ndyj me… **vin…!!

LEXO EDHE  I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kush është 37-vjeçari me dy mbiemra

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here