FOTO/ Grevëthyesi i protestës në FB: Lali Eri, gjithmonë jep këshilla frymëzuese

Është një nga grevëthyesit e protestës studentore, bashkë me Arlind Qorrin dhe të tjerë aktivistët e FRESH-it që kanë marrë kontrollin e protestës së studentëve.

Luis Kasneci ishte një nga protestuesit që shiten si të pavarur dhe larguan banorët e Astirit nga protesta.

E vetë Kasneci e tregon se e adhuron Veliajn.

‘Në çdo moment që ta takosh, gjithmonë të jep këshilla frymëzuese. Lali Eri’, shkruan Kasneci në Facebook.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here