E martë, Shkurt 19, 2019
SHOW BIZ Rita Ora uron Bebe Rexhën me puthje në buzë

Rita Ora uron Bebe Rexhën me puthje në buzë

Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë nominuar në çmimet “Grammy” dhe për këtë ka reaguar dhe shqiptarja Rita Ora.

Ajo hodhi poshtë spekulimet se është përçarë miqësia me Beben duke shpërndarë një fotografi ku putheshin në buzë. Rita nuk kurseu urimet për fitoren në kategorinë si “Artistja më e mirë”, ku garon me Dua Lipën dhe të tjerë.

Yllin e hitit “New Rules” nuk e përmendi aspak duke shtuar spekulimet se marrëdhëniet mes tyre vijojnë të jenë të ftohta.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here