Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të ‘Kënga Magjike’ e prezantojnë edhe 4 bukuroshe!

Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të.

Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura ish-Missi aktualisht blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, aktorja Elia Zaharia Zogu dhe aktorja Olta Gixhari.

Të gjitha këto bukuroshe kanë prezantuar ndër vite në një nga edicionet e këtij festivali.

Vajzat donin të ishin sërish pjesë edhe këtë vit e festivalit e për këtë arsye Gjebrea vendosi se do të bashkëprezantojnë në natën finale së bashku me moderatoret Bora Zemani dhe Klaudia Pepa.

Mbetet për të parë se si do të vij nata finale e këtij edicioni të 20-të.

ImageImageImageImage

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here