Salianji nxjerr foto nga seanca: Ja provat e prokurorisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka publikuar disa foto nga seanca ku sipas tij tregojnë provat që ka prokuroria për 11 të arrestuarit.

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, deputeti shkruan se nëse vjedh vota  dhe merresh me prostitucion e vrasje , Rilindja të bën deputet, ndërsa kur mbron shtëpinë dhe familjen qytetarët e kanë vendin në burg.

“Nëse vjedh, trafikon, merresh me prostitucion, me vrasje, me korrupsion Rilindja të bën deputet, ministër dhe të promovon!Nëse denoncon, ngre zërin, proteston, mbron familjen dhe banesën përfundon në burg!

Prokuroria po kërkon burg duke paraqitur si provë materiale, 5 materiale plastike ( bidona), dy pankarta letre, dhe dy ristela mbajtëse!!!”, shrkuan ai.foto galeri foto galeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here