Do mendojë bota se femrat shqiptare janë “k*rva”, shpërthen rrjeti pas publikimit të fotove të Albana Osmanit!

Albana Osmani është një nga femrat me s*ksi në Shqipëri. Së fundmi moderatorja është shfaqur në kopertinat e revistës së njohur gjermane ku është cilësuar si një nga femrat më të bukura shqiptare për vetë faktin se pjesë e “Ti je një luledielli”, një nismë bamirësie.

Një nga komentuesit revoltohet duke u shprehur se bota nuk i ka parë ende fotot lak*riq të femrave shqiptare.

Ja komenti i tij:

“Do mendojebota se shqipetaret jan k*rva… mjaft se lat nam. Na gjunjezoni dhe femrat serioze me kto veshje si 1 pr**titut…mos tju hypi vetja ne qejf… vishuni si 1 femer zonj. Dhe jo si 1 femer pros**itut”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here