Shoferi detyrohet të bëjë manovrën katastrofike

Një shpërthim masiv zjarri ka ndodhur pas përplasjes së një makine me një kamion. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë në Rusi pranë qytetit Voronezh.

Shkëputja e një rrote nga një tjetër kamion detyroi shoferin e  një makinë familjare që të devijonte rrugën dhe të futej në anën e një kamioni.

Pamjet e frikshme u filmuan nga një tjetër makinë, e cila po kalonte panë incidentit.

Nuk dihet nëse nga kjo përplasje ka pasur persona të lënduar.

Ngjarja vjen pas një aksident tjetër serioz në këtë rajon shtatorin e kaluar, kur katër persona humbën jetën dhe 37 u plagosën pasi dy autobusë u përplasën.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here