Përfshihet nga flakët “Benzi” në Tiranë, panik në rrugë

Digjet plotesisht nje automjet tip “Benz” ne mes te rruges. Ngjarja ka ndodhur ne rrugen qe te con drejt qendres tregtare TEG, ne kryeqytet.

Per fat nga ngjarja nuk raportohen persona te lenduar, vetem se gjithcka shkaktoi panik dhe frike te personat qe udhetonin ne mjet, por edhe ne ate moment ne ate pjese rruge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here