Më provokuese se kurrë, Rihanna publikon FOTO topless

Linja e saj e të brendshmeve, ‘Savage x Fenty’ po ecën shumë mirë dhe Rihanna po mundohet t’i bëjë reklamë në të gjitha mënyrat. Së fundmi ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese nga shtrati, ku shfaqet e veshur me të brendshmet e linjës së saj.

Në këtë foto ajo nxjerr në pah linjat e saj trupore, të cilat kohët e fundit janë më në formë se kurrë. Sigurisht që një foto kaq seksi nuk do të kishte kuptim pa buzë të kuqe dhe pikërisht këtë ngjyrë ka zgjedhur edhe këngëtarja.

Mediat e huaja shkruajnë se kjo është fotoja më provokuese e të gjitha kohërave e shkrepur nga këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here