Me flokë të gjata e kaçurrela, Agnesa Vuthajn s’do ta njihni

Ka një kohë të gjatë që ajo i mban flokët e shkurtra dhe ka preferuar të qëndrojë në atë stil.

Por Agnesa Vuthajn, ish Miss Shqipërinë e po ashtu pjesëmarrëse në Miss Universe, mezi e njohëm me pamjen e re.

Bukuroshja shqiptare, e njohur edhe si një grua biznesi meqë ka një linjë të saj veshjesh dhe bizhush, ka publikuar një seri të imazheve në Instagram, ku shfaqet me flokë të gjatë dhe kaçurrela.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here