Dafina Zeqiri “gangsta” në foton e fundit

Seria e fundit e imazheve që publikoi në Instagram, e sjellë këngëtaren Dafina Zeqiri krejt më ndryshe na se jemi mësuar ta shohim.

E mbuluar nga tatuazhet, me flokët e shkurtra dhe një stil shumë sportiv në veshje, këngëtarja duket se ka filluar të ndërrojë ngapak stil.

Fotografia e fundit që ajo ka publikuar, është tejet interesante dhe të kap vëmendjen menjëherë.

E veshur në atlete sportive, duke ekspozuar këmbët e tonifikuara dhe të mbuluara me tatuazhe, Dafina ka pozuar pranë një makine shumë luksoze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here