Kapo shkon në Londër dhe del të bëjë vetë pazarin

Meqë ai është një djalë shumë i dedikuar në palestër, edhe ushqimet i zgjedh me përpikëri.

Capital T, apo Trimi ka ndërtuar muskuj duke qenë shumë i disiplinuar me ushtrime fizike dhe ushqim sigurisht.

Ai ndodhet në Britani të Madhe për koncerte ndërsa nuk ka zgjedhur të hajë në restorante, megjithatë ka preferuar që  t’i bëjë vetë pazaret.

Me një shportë të mbushur me ushqime të shëndetshme, Kapo ka publikuar në profilin e tij në Instagram fotografinë në të cilën shkruan:

“Gati për ta nisur javën në Britani të Madhe. Gjëja e parë për të bërë nesër, palestra”, ka shkruar reperi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here