FOTO/ Këngëtarja shqiptare çmend rrjetin me veshjen e ngushtë

Këngëtarja e njohur labe, Poni është shumë e pëlqyer nga publiku. Poni është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur nga fansat e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja ku shfaqet mjaft atraktive. Në njërën nga to, këngëtarja labe është e veshur me një fustan lëkure ngjyrë bordo, i cili ia vë në pah linjat trupore.

Edhe pse ka disa vite, Poni lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja me pamjen dhe format e kolme që ka.

“Dashni e vjetër”, është projekti i fundit që ka lançuar në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here